Reklamı Geç
Posta Gazetesi manşetleri 9 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta Gazetesi manşetleri 9 Mart 2017 Posta oku - Gazeteler

Posta gazetesi 9 Mart 2017 Perşembe günü sabahında Türkiye'de 8 Mart manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

09 Mart 2017 - 07:41

 Posta gazetesi manşetlerine 9 Mart 2017 Perşembe günü sabahında hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Mart 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 9 Mart 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Bu bir ilk, Ne oldu sana ne oldu böyle, Fazıl Say şoku, Vize müjdesi, Baskı görüyorum, Azize'den mutlusu yok, Hollywood'da staj yapacak, Bize kimse ders veremez, Korumalar zehirlendi, MHP'de olay, Bağcıksız Hududi, Bilgi'ye saldırı, Kaza ile öldü deyip 6 yıl hapis istediler haberlerine başlıklarıyla yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bugün, Kadına şiddet, Dünya kadınlar günü'nde de durmadı. Aynur Özallı geçen 8 Mart'ta Cuma Akkaya'dan boşanmıştı. Eski koca sokakta pusu kurup, 4 çocuğunun annesini pompalı tüfekle öldürdü haberine yer veren gazete, "Türkiye'de 8 Mart" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

9 Mart 2017 Posta Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..