Posta Gazetesi manşetleri 9 Nisan 2017 Gazeteler Posta oku

Posta Gazetesi manşetleri 9 Nisan 2017 Gazeteler Posta oku

Posta gazetesi 9 Nisan 2017 Pazar günü sabahında Ayaklanma manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da

09 Nisan 2017 - 07:17

 Posta gazetesi haftasonu sabahı manşetlerine 9 Nisan 2017 Pazar günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Nisan 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi?

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı? 9 Nisan 2017 Posta 1.sayfa manşetleri üst başlıklarında, neler var?  

Nejat İşler hastanelik, Şok eden diriliş, Serdar Ortaç: Karımın arzuladığını düşünmek istemiyorum, Hesap vakti, Gol düellosunu Kartal kazandı, 5. Katta can pazarı: Su borusu hayat kurtardı, Hepsi aynı hücreden; Katliamcı yine Özbek çıktı, Darbeyi o vurmuş, Bombaladı kazandı, Yenikapı ruhu ölmedi başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, İzmir Torbalı'da çocuk döven Suriyelilere mahalleli sopa ve tırpanlarla saldırdı. Biri ağır 30 kişi yaralandı. 500 Suriyeli mahalleden kovuldu haberine geniş yer veren gazete, "Ayaklanma" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Nisan 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

 

2017/04/4663008.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..