Posta gazetesi manşetleri 9 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi manşetleri 9 Temmuz Posta gazete oku - Gazeteler

Posta gazetesi 9 Temmuz Pazar günü sabahında "Kartal için 60 bin kalp" manşetiyle habere yer verdi. Posta 1. sayfa manşetlerinde hangi önemli haberlere geniş yer ayırdı. Posta gazetesi oku, Posta ve Türkiye'de yayımlanan diğer yerel ve ulusal tüm gazeteleri emlakpencerem.com da.

09 Temmuz 2017 - 10:13

Posta gazetesi manşetlerine 9 Temmuz 2017 Pazar günü hangi başlıkları, manşetleri, sayfalarına hangi başlıkları, hangi haberleri taşıdı okumak için altta bulunan gazete küpürüne tıklamanız veya tüm gazeteleri tek bir yerde bulabileceğiniz sayfamıza aşağıdaki bağlantıyla erişmeniz gerekmektedir.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 9 Temmuz 2017 - İstanbul

Posta gazetesi 1.sayfasında hangi başlıklara yer verdi? 

Posta gazetesi 1.sayfasında bu sabah hangi önemli olayları taşıdı?   Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, Mehmet Çoşkundeniz Kalp Nakli bekleyen 10 aylık Kartal'ın ailesiyle Almanya'da hastanede konuştu: Kartal'ın kalp nakli için 1 milyon 99 bin euro gerekiyordu. Bu para sosyla medya üzerinden 19 saatte toplandı. Anne Ahu Yıldırım şöyle dedi; 60 bin kişi bağış yaptı. Türkiye iyi kalpli insanların ülkesi. Bu dayanışma başka ülkede asla olmaz haberine geniş yer veren gazete, "Kartal için 60 bin kalp" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 9 Temmuz 2017 Pazar Posta Gazetesi manşetleri

posta gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..