Reklamı Geç
Queen Central Park’ta caz keyfi

Queen Central Park’ta caz keyfi

Sinpaş GYO imzalı Queen Central Park’ta, kahvaltıda caz etkinlikleri kapsamında Işık Şimşek ve ekibi performanslarıyla etkiledi.

20 Şubat 2017 - 10:57

İstanbul Şişli-Bomonti’de hayata geçirilen Türkiye’nin ilk ‘HIGHLIFE’ temalı projesi Queen Central Park projesi taçlı özgün mimarisi ve sıra dışı konsepti ile lüks, konfor ve ihtişamı bir arada yaşamak isteyenlere kapılarını aralamaya hazırlanırken, projede etkinlikler sürüyor. Queen Central Park, artık özel caz dinletileri sürüyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Şubat 2017 - İstanbul

Ünlü caz sanatçısı Işık Şimşek ve ekibi, 19 Şubat Pazar sabahı Queen Central Park Satış Ofisi'nde izleyenleri büyüleyen keyifli bir caz performansı gerçekleştirdi. Queen Central Park’ın nezih ortamında kahvaltı eşliğinde gerçekleşen performans, davetlilere iki saat boyunca benzersiz bir müzik keyfi yaşattı. 

Işık Şimşek, 2 milyonun üzerinde dinleyiciye ulaşan, duygusal yapısı, etkileyici lirikleri ve sürükleyici melodisiyle dinleyeni ilk andan itibaren kendisine çeken ‘Aşk’ albümü ile Queen Central Park’ta buluşan konukların da kalbini fethetti.

Queen Central Park’ta caz etkinlikleri devam edecek

Taçlı özgün mimarisi, projeye adını veren şehir parkı ve Türkiye’nin ilk HIGHLIFE temalı evleri ile göz dolduran Sinpaş GYO projesi, Queen Central Park’ta kahvaltıda caz etkinliklerine hız kesmeden devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..