Reklamı Geç
Referandum sonrası Gazeteler, gazete manşetleri 17 Nisan 2017...

Referandum sonrası Gazeteler, gazete manşetleri 17 Nisan 2017 gazetelerin 1.sayfaları

Tarihi referandum sonrası 17 Nisan 2017 Pazartesi sabahı gazetelerde hangi haberler geniş yer buldu. Türkiye ve Dünya gündemine dair olaylar için gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı? Gazetelerin 1.sayfasında Hürriyet, Milliyet, Sabah, Sözcü, Takvim, Posta, Vatan gazetesi gibi gazeteler güne hangi manşetleri 1.sayfalarına taşıdı?

17 Nisan 2017 - 07:44

Tarihi referandum süreci yapılan oylamanın sonuçlanmasıyla tamamlanırken, Türkiye ve dünya gündemi gazete manşetlerine böyle yansırken, 17 Nisan Pazartesi günü sabahı gazeteler 1.sayfalarına hangi başlıkları taşıdı.

Referandum sonrasında ilk iş günü sabahında 17 Nisan'da gazeteler hangi diğer güncel haberini gazetelerde geniş yer verildi 1.sayfa manşetleriyle böyle duyurdu.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Nisan 2017 - İstanbul

Önemli hatırlatma: Hemen altta bulunan link emlakpencerem.com kendi sayfasıdır. Başka bir siteye gönderilmez! Tüm Gazeteler tek bir sayfada ulaşmak için lütfen alttaki bağlantıya tıklayın!

>>> Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın <<<

- Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Referandumda tarihi bir zafere imza atan Türk milleti, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın öncüsü olduğu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne evet dedi, değişim başladı haberine yer veren gazete, "Halk ihtilali" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çarpıcı referandum mesajı; "80 Milyonun zaferi"

- Milliyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, referandum sonuçlarının belli olmasının ardından 80 milyonun zaferi dedi. Yıldırım da Kazanan millet yorumunu yaptı haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye'nin zaferi oldu" manşetini attı.

- Hürriyet gazetesi ana sayfasında bu sabah, 1923'ten bu yana uygulanan parlamenter sisteminden cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçişi öngören 18 maddelik anayasa değişikliği kabul etti haberine geniş yer veren gazete, "94 yıl sonra Yeni sistem" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; "Sonucu küçümsemeye çalışanlar var", "Atı alan Üsküdarı geçti"

- Sözcü gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yüksek Seçim Kurulu, mühürsüz oyları son anda geçerli sayınca referandumun seyiri değişti... 2.5 milyon oyun şaibeli olduğu iddia edildi. Toplumun yarısı böyle sordu haberine geniş yer veren gazete, "Vicdanınız rahat mı?" manşetini attı.

- Takvim gazetesi ana sayfasında bu sabah, Erdoğan, oyunun rengi ne olursa olsun sandığa giden bütün vatandaşlara teşekkür etti. Kabul edilen Anayasa değişikliği için "Zoru Başardık" manşetini attı.

- Posta gazetesi ana sayfasında bu sabah, 97 yıllık parlamenter sistemi bitirip Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni getiren anayasa değişikliği 2.7 puan farkla (1 milyon 252 bin oyla) kabul edildi. Yeni sistem 3 Kasım 2019'daki milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası devreye girecek haberine geniş yer veren gazete, "Zafer de yok hezimet de" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Tarabya'daki Hüber Köşkü'nün balkonundan dün gece halka seslendi haberine yer veren gazete, "İlk iş idam" başlığını attı.

Türkiye'de yaşanan önemli gelişmeleri, 16 Nisan ve 17 Nisan 2017 tarihli gazeteleri gazete arşivlerini buradan takip etmeniz mümkün.EmlakPencerem.com/Gazete-Mansetleri/ sayfamızda geçmiş ve günümüze dair gazete arşivine ulaşabilirisniz.Her abah günün önemli gelişmelerini, köşe yazarlarını gazeteleri Türkiye'nin en önemli gelişmelerini gazete manşetleri sayfalarımızdan okuyun.

Bu sabah gazeteler 1.sayfalarında hangi önemli olaylara yer ayırdı? 17 Nisan 2017 Pazartesi sabahında Gazetelere alttaki gazete isimlerine bakarak genel gazeteleri görebilirsiniz.

Bu sabah özellikle bu gazeteler, Hürriyet gazetesi manşetleri, Sabah gazetesi, Habertürk gazetesi, Milliyet, Vatan, Star Gazete, Yeni Akit,  Cumhuriyet, Sözcü, Takvim ve Türkiye Gazetesi, Akşam, Yeni Şafak, Posta gazetesi yurt genelinde yerel ve ulusal tüm gazeteler hangi başlıkları, hangi manşetleri attı tek bir link aracılığı ile her sabah buradan takip edebilirsiniz.

Gazete Manşetlerini görmek için buraya tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..