Revolut kripto para borsası 11 yeni coin listeleyecek

İngiltere merkezli, AB ülkeleri başta olmak üzere pek çok ülkede kripto para alım satım imkanı veren Revolut, 11 yeni kripto para listeleyeceğini duyurdu.

Revolut kripto para borsası 11 yeni coin listeleyecek
Editör: Hakan A.
09 Nisan 2021 - 09:43 - Güncelleme: 09 Nisan 2021 - 09:44
Kripto para borsalarında kullanıcıların farklı dijital paraları alıp satmasının önünü açan yeni listeler borsalara eklenmeye devam ediyor. Son olarak Coinbase kripto para listesine 4 yeni kripto para eklemişti. Şimdi ise İngiltere merkezli ve Avrupa ülkelerine kripto para alım satım hizmeti veren, Türkiye'de kullanıcı bulunan Revolut kripto para borsası 11 yeni coini listelemeye hazırlanıyor. 

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 9 Nisan 2021 - İstanbul


Avrupa Birliği ülkelerinde ve İngiltere'de ciddi bir kullanıcısı kitlesi bulunan ve her geçen gün artan işlem hacmi ile dikkatleri üzerine toplayan kripto para borsası Revolut, 11 yeni kripto para listelemek için işlem başlattı. Revolut böylece kullanıcıları için 11 farklı coini daha listelemiş olacak.

Ripple (XRP) daha güçlü yükselmeye başladı! XRP'de yeni hedef 10 Dolar mı?

Hitam nedir, nerede yapılacak, ne zaman faaliyete geçecek?


Konuyla alakalı resmi duyuru Revolut internet sitesi blog sayfasından paylaşıldı. Paylaşımda 2021 yılının Revolut'un yılı olduğu ve yeni kripto paraların listelenmesinden ötürü duyulan heyecan paylaşıldı. Açıklamada ayrıca, Birleşik Krallık ve AB müşterilerine 11 yeni kripto para kazandırmak için etkin tokenları ve en çok hareket edenlerin takip edildiği vurgulandı.

Revolut tarafından listelenecek kripto paraların tam listesi ise şöyle;


Cardano, Uniswap, Synthetix, Yearn Finance, Uma, Bancor, Filecoin, Numeraire, Loopring, Orchid ve The Graph


Global alanda 10 milyondan fazla insana kripto aım satım imkanı sunan Revolut, Nisan ayında Revolut Business ile 50 ABD eyaletinin tamamında işlem yapmaya başlamıştı. Revolut banka kartları sayesinde Facebook Reklamları, Google Ads ve HMRC gibi işle ilgili temel ihtiyaçlar için kullanım imkanı sunuluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum