Reyting canavarı Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor? İstanbul'a yakın mı?

Şu sıralar adından sıkça bahsettiren, diğer kanallarda dizileri çöp eden Sadakatsiz dizisinin çekimleri nerede yapılıyor merak ediliyor.

Reyting canavarı Sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor? İstanbul'a yakın mı?
Editör: Hakan A.
28 Ekim 2020 - 22:45
Dizi setleri, çekildiği yerler izleyiciler tarafından merak ediliyor. Hele şu sıralarda Sadakatsiz dizisi büyük ilgi görülürken, dizi seti ve çekildiği yer izleyicileri meraklandırdı. Türkiye gündeminde en fazla izlenilen diziler arasında son haftalarda Sadakatsiz dizi geliyor. Reytingler alt üst olurken, pek çok kanalda dizilerin fişi Sadakatsiz nedeniyle tutunamayarak fişi çekiliyor. Peki rakip kanalların dizilerine final yaptıran Sadakatsiz dizisi İstanbul'da mı çekiliyor? Sadakatsiz hangi bölgede çekiliyor sorusunun yanıtını haberimizden bulabilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak Magazin Haberleri - 28 Ekim 2020 - İstanbul


Milyonları Çarşamba geceleri Kanal D ekranlarına bağlayan Sadakatsiz dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Dizi yayına girdiği günden beri, pek çok rakip kanalın dizisi final yapmak zorunda kaldı. Sadakatsiz dizisi ise reytinleri almayı, oyuncularıyla diziyi zirveye çıkarmayı başardı.

İngiliz yapımı Doctor Foster dizisinden uyarlanarak Kanal D ekranlarında Sadakatsiz adıyla yayınlanmaya başlayan ve ilk bölümden itibaren izleyicinin büyük bir ilgisiyle karşı karşıya kalan dizi reyting canavarı olmuş durumda.


sadakatsiz dizisi nerede çekiliyor

Diğer taraftan son günlerde dizinin çekildiği yer ekranlara oldukça şirin bir yer olarak yansımaya başlayınca, izleyicilerin ilgisi bu bölgeye yoğunlaştı.

SADAKATSİZ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre İstanbul'da kısmi olarak çekilen Sadakatsiz dizisinin çekildiği il ve bölge izleyicilerin beğenisinden kaçmadı.

Konuyla ilgili Tekirdağ Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından sosyal medya hesabından bir paylaşımla, Kanal D ekranlarında yayımlanan Sadakatsiz dizisine ilişkin ilk ipuçlarını paylaştı. Açıklamada, ' Başrolünü Cansu Dere'nin oynadığı Sadakatsiz dizisinin çekimleri Tekirdağ Süleymanpasa'da yapılmakta.
İlimize olan katkılarından dolayı prodüksiyon şirketini ve oyuncuları kutluyoruz.'
ifadeleriyle çekimlerin yapıldığı Tekirdağ ili paylaşımı kamuoyuna duyurulmuş oldu.

işte sadakatsiz disinin çekildiği yer

 
Her Çarşamba akşamı yayında

Dizi çarşamba günleri Kanal D ekranlarında yeni bölümüyle izleyici karşısına geliyor. Dizinin bugün yayımlanan bölümünün fragmanı ise geçtiğimiz haftadan bu yana çok izlenilenler arasında.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum