Riva’ya Bin 500 adet villa

Riva'ya Bin 500 adet villa

Galatasaray'ın Riva'da Emlak Konut ile anlaştığı arazisine ne yapılacağı belli oldu.

Riva'ya Bin 500 adet villa

Galatasaray'ın Riva'da Emlak Konut ile anlaştığı arazisine ne yapılacağı belli oldu.

Riva'ya Bin 500 adet villa
Editor: Hakan A.
11 Haziran 2018 - 13:21

Türkiye'nin iki büyük devi, Emlak Konut GYO ile Galatasaray Spor Kulübü arasında yapılan anlaşma gereği Riva arazisi üzerine yapılacak proje belli oldu.

Yılmaz İnşaat, ihalesini kazandığı Galatasaray Spor Kulübü’nün eski Riva arsası üzerinde Türkiye’de örnek teşkil edecek bir projeye imza atacak.

Bugüne dek Fuaye Süreyyapaşa, Fuaye Turkuaz, Fuaye Deniz ve Fuaye Çarşı projelerine imza atan Yılmaz İnşaat, Riva projesinin yanı sıra Ayazma Emlak Konutları 2. Etap, Emlak Konut Ayazma Cami ve Emlak Konut Ayazma İlkokul, ortaokul ve lise projelerini de hayata geçiriyor.

Konuyla alakalı özel açıklamalarda bulunan Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, "Projemizde villalarımız geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip olacak. Her metrekaresinin en iyi şekilde değerlendirildiği projemizde 2+1’den 6+1 e kadar villa seçeneklerine yer veriyoruz. 4 etaptan oluşacak projemizde yaklaşık 1500 adet az katlı villalar yer alacak. Ticari alanların yanı sıra ilk etapta 500 villa planlıyoruz. 2+1 villalarımız 160 metrekareden başlıyor. Her villanın 300 metrekareden başlayıp villa büyüklüğüne göre bahçeleri olacak. Natamam şekilde yapılacak villalarımızda, yatırımcı isterse ince işçilik için istediği paketi satın alarak villasını hazır teslim alabilecek. Projeyi  3 yıl içinde tamamlamayı planlıyoruz" dedi.

Projede lansman döneminde görülmemiş avantajlarla yatırımcılara sunulacak Riva projesi kapsamında Konut metrekarelerini 7 bin TL’den başlayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum