Rönesans liste başı

Rönesans liste başı

Rönesans Holding dünya genelinde müteahhitlik hizmetini sürdürürken, Türk müteahhitler listesinde koltuğa oturan Rönesans, 2017 yılı listesinde yer alan en büyük Türk şirketi listesinde liste başı....

19 Ağustos 2017 - 09:59

Rönesans en iyi Türk Müteahhit olma yolunda hızla 1 numaraya yükselirken, şirket önemli listede Türkiye'yi zirvede temsil etti. Engineering News Record (ENR) listesi açıklanırken, “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri” listesinde 38. sıradan giren Türk Müteahhitlik şirketi inşaat sektörünün Oscarı olan listede Türkiye'yi en tepede temsil etmeyi sürdürüyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 19 Ağustos 2017 - İstanbul

İnşaat sektörünün önemli yurt dışı hizmeti veren Türk firmaları 2017 verileri açıklandı. Söz konusu verileri hazırlayan ise Engineering News Record (ENR)

ENR listesine göre “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhitleri” listesinde 38. sıradan giren Rönesans Türkiye'nin gururu oldu. Pek çok ülkede devasa projeler üreten Rönesans listede tırmanışını sürdürüyor. Konuyla  alakalı açıklanan listeye istinaden Rönesans Holding Başkanı Dr. Erman Ilıcak, yaptığı değerlendirmesinde, “Rönesans Holding olarak bugün Türkiye, Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı da içeren geniş coğrafyada, inşaat, gayrimenkul yatırım, endüstri, enerji ve sağlık alanlarında sektöre yön veren projeler yapıyoruz. Türkiye'yi en iyi şekilde en üst düzeyde temsil için çalışıyoruz. Yıllardır inşaat sektöründe Dünya çapında işler yapıyoruz. Rastgele bir bu listede yer almıyoruz." dedi.