Ruhsatı alınan Baharyaka Eyüpsultan projesinde satışlar başladı

KUYAŞ Gayrimenkul'ün İstanbul Eyüpsultan ilçesinde inşaa edeceği Baharyaka projesinde ruhsat alınırken, konut satışlarına başlandı.

Ruhsatı alınan Baharyaka Eyüpsultan projesinde satışlar başladı
Editör: Hakan A.
18 Aralık 2018 - 16:14
Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından İstanbul Eyüpsultan ilçesinde hayata geçirilecek olan Baharyaka Eyüpsultan Projesi Ruhsat Alımının yapıldığı bildirildi.

Emlak Pencerem / Konut Haberleri - 18 Aralık 2018 - İstanbul


İstanbul ve çevrisinde önemli bazı gayrimenkul projelerine imza atan KUYAŞ Gayrimenkul, Eyüp Sultan projesine başlıyor. Projede satışlar başladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada Baharyaka Eyüp Sultan konut projesi ruhsatının alındığı kaydedildi.


Şirketin KAP açıklamasında, "Şirketimizin İstanbul İli, Eyüp Sultan İlçesi, 182 ada, 22 no'lu parseldeki mevcut yapıların Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Baharyaka Eyüp Sultan Projemizin inşaat ruhsatı 18.12.2018 tarihi itibariyle alınmıştır.

Bağlı ortaklığımız olan Kuyaş Büyükartı İnşaat ve Yatırım A.Ş. tarafından  Baharyaka Eyüp Sultan Projesi olarak  geliştirilen projemiz toplamda 27 blok 661 daireden oluşmaktadır. 310 daire mevcut arsa sahiplerine, kalan 351 daire ise bağlı ortaklığımız olan Kuyaş Büyükartı İnşaat ve Yatırım A.Ş'ye aittir. Satış ofisimizde lansman satışlarımız başlamıştır." ifadelerine yer verildi.

KUYAş tarafından geliştirilen Baharyaka projesi İstanbul Eyüpsultan ilçesinde hayata geçiriliyor. Proje kapsmaında 2+1'den 5+1'e kadar geniş daire seçenekleri yer alacak. Dubleks, bahçeli ve teras ev tiplerinin bulunduproje kapsmaında Enflasyonla Topyekün Mücadele kapsamında net yüzde 10 indirim yapılıyor.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum