Rusya’da 6.6 büyüklüğünde korkutan deprem (1)

Rusya'da 6.6 büyüklüğünde korkutan deprem (1)

Rusya depremi sonrasında ilk bilgiler haber merkezlerine ulaştı. Rusya bu sabah saatlerinde 6.6 büyüklüğünde bir depremle sarsıldı. Rusya'da meydana gelen deprem ile alakalı son dakika bilgileri emlakpencerem.com da.

29 Mart 2017 - 10:12 - Güncelleme: 29 Mart 2017 - 10:14

Bu sabah Rusya 6.6 şiddetinde depremle sarsıldı. Rusya'da sabah saatlerinde meydana gelen deprem sonrasında olağanüstü durum yaşanıyor. İlk olarak 7 büyüklüğünde olduğu açıklanan depremin büyüklüğü 6.6 olarak açıklandı. Deprem sonrası n büyük korku ve panik yaşandığı kaydedildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mart 2017 - İstanbul

Sabah saatlerinde Rusya'da yaşanan deprem büyük korkuya neden oldu. Konuya ilişkin edinilen ilkk bilgilere göre, Rusya'nın Pasifik Okyanusu kıyısındaki Kamçatka Yarımadası'nda 6.6 büyüklüğünde bir deprem yaşandığı kaydedildi. Depremin ilk dakikalarında büyüklüğün 7 olarak açıklandığı depremin gerçek büyüklüğü 6.6 olarak ölçümlendiği kaydedil.

Rusya'daki depremin büyüklüğü ABD Jeolojik Araştırma Merkezi tarafından açıklanan veriye göre, yerin 22.8 kilometre derinliğinde yaşandığı, büyüklüğünün ise 6.6 olarak kaydedildiği gelen haberler arasında.

Ruya'daki deprem sonrasında Komandorskiye Ostrava bölgesi bir başka depremle daha sallandığı kaydedildi. Bu depremin büyüklüğünün ise 4.9 olduğu ve bir artçı deprem olarak kaydedildiği ve depremin yerin 10 kilometre altında olduğu kaydedildi.

Depremin yaşandığı bölgeden henüz bir yıkım, yaralı veya ölü olduğuna ilişkin bilgiler netleşmiş değil.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..