Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 10 Haziran 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 10 Haziran 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Elçinin mailleri kirli ittifakı ortaya çıkardı manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 10 Haziran 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

10 Haziran 2017 - 08:38

10 Haziran 2017 Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

10 Haziran sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  10 Haziran 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, BAE Washington Büyükelçisi'nin maillerinin sızmasıyla deşifre olan Türkiye karşıtı darbeci cephede kripto FETÖ'cü eski CHP'li vekil de var haberine yer veren gazete, "Elçinin mailleri kirli ittifakı ortaya çıkardı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Körfez halkı ve liderlerine sesleniyorum. Kardeş kavgasının kazananı olmaz. İftiralarla bir yere varılmaz haberine yer veren gazete, "Kardeş kavgasının kazananı olmaz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Haziran 2017  Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..