Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 10 Nisan 2017 Gazeteler Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 10 Nisan 2017 Gazeteler Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Kontrollü Kaçış manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 10 Nisan 2017 Pazartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

10 Nisan 2017 - 07:40

 10 Nisan 2017 Nisan Pazartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

10 Nisan sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Nisan 2017 - İstanbul

Kanarya uygun adım, Kimyasal saldırıda ikizleri ölen Baba'dan övgü; Erdoğan gibi liderimiz olsaydı..., Kılıçdaroğlu evime ateş düştüğünde neredeydin? Sibel Can'ın kızına dizi teklifi yağıyor, Balon kazasında Fransız konsolos yardımcısı öldü, Mısır'daki iki kiliseye saldırı 43 ölü, 119 yaralı başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, 15 Temmuz için Kontrollü Darbe diyen CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun o gece havalimanından kaçış görüntülerine ulaştı haberine yer veren gazete, "Kontrollü Kaçış" manşetini attı.

CHP hakkında en çarpıcı analizi yapan Sabah yazarı Engin Ardıç; 17 Nisan'da CHP fena karışacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir'de Gündoğdu alanında hıncahınç dolduran yüzbinlere seslendi: "İşte İzmir! Haydi gel denize dök görelim"

Başbakan Yıldırım; "Bunların bildiği tek şey İstemezük"

MHP Lideri Bahçeli Yenikapı'da konuştu, "Hangi Çılgın Evet'lere kafa tutabilir?" 

Bakan Albayrak, "Bu toprağın santiminde gözü olanı gömeriz"

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 10 Nisan 2017 Pazartesi Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/04/2947238.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..