Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri - 11 Ocak 2017 Gazeteler Sabah oku

Sabah gazetesi bu sabah, Gaziantep saldırısı, Anayasa görüşmeleri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine manşetlerinde geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 11 Ocak 2017 Çarşamba sabahı hangi olayları gördü. Sabah gazetesi diğer önemli başlıkları 11 Ocak günü 1.sayfasındaki manşetleri.

11 Ocak 2017 - 06:59

11 Ocak 2017 Çarşamba sabahında İstanbul'u esir alan kar yağışı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ve  Başbakan Yıldırım'ınönemli açıklamaları  gündeme dair flaş açıklamaları Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. 

Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dünyaya verdiği mesajlar,  Başbakan Binali Yıldırım'ın mecliste yaptığı  açıklamalarını manşetlere yansıdı.

11 Ocak Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Ocak 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi 1 sayfasında bugün hangi önemli haberler var, anasayfasında gördüğü başlıklarında neler var? 

Sabah gazetesi 1.sayfasında üst manşetinde Ünlü isimler, kahraman polisin sesi oldular "Benim adım Fethi Sekin" başlığını attı.

Selçuk Yöntem'in yerine Murat Yıldırım "Kim Milyoner Olmak İster'de nöbet değişimi", ATV ekranında BUgün saat 20:00'de "Bu Şehir Arkandan Gelecek'te hesap ringde görülecek", İki şehit oğlumla da gurur duyuyorum başlıklarına yer verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın külliye de yaptığı konuşmada; İten ve dıştan gelen bu sdaldırı, zayıf olduğumuzdan değil, güçlü bir ülke olmamız nedeniyle yapılıyor, "Türkiye Çok Büyük Bir Saldırı Altında" manşetine ana sayfasında yer verdi.

Sabah yazarlarına "Almanlar 15 Temmuz Darbesini Sordu" başlıklarına yer verilirken, Gaziantep'teki hain saldırıya yer veren Sabah gazetesi "Emniyeti hedef alan saldırgan öldürüldü" başlığını attı.

Başbakan Yıldırım'ın anayasa görüşmelerine ilişkin açıklamaları "İyi Gidiyoruz endişemiz yok" başlığıyla 1.sayfasından duyuran Sabah gazetesi gündemden pek çok habere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 11 Ocak 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

11 Ocak 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..