Sabah Gazetesi manşetleri 12 Mart 2017 Gazeteler - Pazar Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 12 Mart 2017 Gazeteler - Pazar Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Bunlar Faşist Nazi Kalıntısı manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 12 Mart 2017 Pazar sabahı önemli olayları manşetlere taşıdı.

12 Mart 2017 - 07:33

12 Mart 2017 Pazar günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

12 Mart Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 12 Mart 2017 - İstanbul

Cimbom tekliyor ama pes etmiyor, Bekle meclis biz geliyoruz, Her şeyi biliyoruz, İçişlerimize burnunu sokma, Bakan Çavuşoğlu: Elbette bir karşılığı olacak, Bakan Albayrak: Kim özgürlükçü kim yasakçı ortaya çıktı, Bakan Canikli: Avrupa'nın maskesi bir kez daha düştü, Bakan Çelik: Irkçı ve faşist bir yaklaşım başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında buugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Hollanda'ya büyük tepki: Bakalım bundan sonra senin uçakların Türkiye'ye inebilecek mi? haberine geniş yer veren gazete, "Bunlar Faşist Nazi Kalıntısı" manşetini attı.

Ortaçağ kafalı Hollanda Bakanlarımızın seyahat özgürlüğünü engelledi: Haramiler gibi yol kestiler, Zorbalar Bakanımızın konvoyunu böyle durdurdu, Bayrağını kapan meydana koştu, Amsterdam'a tokat gibi cevap haberlerine yer verildi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 12 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

12 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..