Sabah Gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 13 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Trump'la görüşme milat olacak manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 13 Mayıs 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

13 Mayıs 2017 - 07:06 - Güncelleme: 13 Mayıs 2017 - 07:08

Hafta sonuna girilirken 13 Mayıs 2017 Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

13 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  13 Mayıs 2017 - İstanbul

Emekliye yüzde 5 zam, Kanatsız kuşlar, YağmurTanrısevsin'in Latin Amerika macerası, Avrupa'da yarı finalist olup, Dünya Kupası vizesini aldılar, İbrahim Toraman'ın eşinden şok suçlama; Dövdü tehditle yalan ifade vermeye zorladı,550 yıllık tarihin yolculuğu, Türkiye'nin gelişimini kıskanıyorlar, Gözü dönmüştü çılgın gibi yumrukladı, Polis çağıralım deyince ateş ettiler, Milli Savunma Bakanı Işık; Milli silahlar gücümüze güç kattı, Her felaketi yaşadı ama hayata tutundu başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Bu ziyaretimi Türkiye Amerika ilişkilerinde yeni bir dönem olarak görüyorum haberine yer veren gazete, "Trump'la görüşme milat olacak" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Mayıs 2017 Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

sabah manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..