Sabah Gazetesi manşetleri 13 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 13 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Sokağa çıkamaz hale gelirsin manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 13 Temmuz 2017 Perşembe önemli olayları manşetlere taşıdı.

13 Temmuz 2017 - 07:10

13 Temmuz 2017 Perşembe günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

13 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  13 Temmuz 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Kılıçdaroğlu sokaksa sokak diyor. Sokakta aranan adaletin adı intikamdır. Sonu da vandallıktır haberine geniş yer veren gazete, "Sokağa çıkamaz hale gelirsin" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım; Bu hainler, tarihin gördüğü en erdemli milletin karşısında 1 dolarlık paçavraya döndü haberine geiş yer veren gazete, "Bir dolara ruhlarını sattılar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 13 Temmuz 2017 Perşembe Sabah Gazetesi manşetleri

sabah manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..