Sabah Gazetesi manşetleri 14 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 14 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Merkel'e: Yazıklar olsun manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 14 Mart 2017 Salı önemli olayları manşetlere taşıdı.

14 Mart 2017 - 09:45

 14 Mart 2017 Salı günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

14 Mart Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Mart 2017 - İstanbul

Hollanda'nın faşist tavrı büyük tepki toplarken içimizdeki Türkiye karşıtları ise gerçek yüzlerini göstermekte gecikmedi, "İçimizdeki Hollandalılar" başlığını attı.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı ERdoğan, Hollanda ile kirli ittifak kuran Almanya Başbakanı'na sert çıktı: İstediğin kadar Hollanda'nın yanında ol.Sen teröristlere destek veriyorsun haberine yer veren gazete, "Yazıklar olsun" manşetini attı.

Copladıkları Türk, Eski askerleri çıktı, Avrupa çirkin yüzünü gösterdi, Bakan Kaya'ya Schengen tehdidi, Rusya ile barıştığı için AB Türkiye'yi cezalandırıyor, Nato'dan sakin olun çağrısı, Hollanda'ya misliyle cevap başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

14 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..