Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 14 Nisan 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 14 Nisan 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Evet ile faiz iner TL katlanır manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 14 Nisan 2017 Perşembe önemli olayları manşetlere taşıdı.

14 Nisan 2017 - 06:44

 14 Nisan 2017 Nisan Cuma günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

14 Nisan sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Nisan 2017 - İstanbul

Kartal iyi başladı ama kötü bitirdi, CHP-HDP'den aHaber'e kumpas, Bakan Albayrak; Son 100 yılın en önemli nesli sizlersiniz, Bakanlık müjdeyi verdi;Büyükanneye torun maaşı bugün ödeniyor, 6. Anajet üssü'nde skandal karşılama, Kılıçdaroğlu kendisine yakışanı yapıp kaçmış, ibrahi Erkal'ın sağlık durumu; Beyin kanaması durdu ödem başladı başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Dünyanın en büyük finans kuruluşlarından İsviçre bankası UBS 16 Nisan referandumu için çok çarpıcı bir değerlendirme yaptı, "Evet ile faiz iner TL katlanır" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım; Milli iradeye saygısı olmayanların son kullanım tarihi Pazar günü bitiyor haberine yer veren gazete, "Büyük Türkiye kapısı 16 Nisan'da açılıyor" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Nisan 2017 Cuma Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/04/6648389.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..