Sabah Gazetesi manşetleri 14 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 14 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Unutmamak için nöbete manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 14 Temmuz 2017 Cuma önemli olayları manşetlere taşıdı.

14 Temmuz 2017 - 07:30

14 Temmuz 2017 Cuma günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

14 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  14 Temmuz 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Külliye'deki 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı'nda hem ağladı, hem ağlattı haberine yer veren gazete, "Unutmamak için nöbete" manşetini attı

Başbakan Binali Yıldırım; 15 Temmuz gecesi bu vatan için toprağa düşen aziz vatan evlatlarının adını tıpkı Çanakkale, Kıbrıs, İstiklal Savaşı şehitleri gibi her daim anacağız haberine yer veren gazete, "Biz bir ölür, bin diriliriz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 14 Temmuz 2017 Cuma Sabah Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..