Sabah Gazetesi manşetleri 15 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 15 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Birlikte karar vereceğiz manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 15 Mayıs 2017 Pazartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

15 Mayıs 2017 - 06:41

Yeni haftanın ilk iş gününde 15 Mayıs 2017 Pazartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

15 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  15 Mayıs 2017 - İstanbul

- Vakıfbank Dünya şampiyonu, Sivas ve Malatya Süper Lig'e çıktı, Nocole Kidman Türkiye'yi çok sevdim, Aşkın Nur Yengi-Haluk Bilginer 5 yıl sonra yeniden, Anneler Günü'nde evlatlarına koştu, Açlık grevi maskesinin altından DHKP-C çıktı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump görüşmesiyle ilgili olarak son nokta ve milat ifadelerine açıklıuk getirdi haberine yer veren gazete, "Birlikte karar vereceğiz" manşetini attı.

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül; 21 Mayıs'taki kongre hasretin bittiği tarihi bir gün haberine yer veren gazete, "Milletin adamı milletle buluşacak" başlığını attı.

Anneler günü gezisi sırasında şarampole yuvarlanan  midibüste hayatını kaybeden 24 kişiden 18'i toprağa verildi haberine yer veren gazete, "Yüreğimize gömdük" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Mayıs 2017 Pazartesi Sabah Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri