Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 15 Nisan 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 15 Nisan 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan Sabah'a yazdı; 16 Nisan ileri demokrasi yolunda yeni başlangıç; Üniter Yapıyı ilelebet sürdüreceğiz manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 15 Nisan 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

15 Nisan 2017 - 07:08

 15 Nisan 2017 Nisan Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

15 Nisan sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 15 Nisan 2017 - İstanbul

Referandum öncesi 3 önemli mesaj; "1- Oxford Ecobomics'in kıdemli analisti Nefez Zouk; Evet çıkarsa Dolar 3.5'e iner, 2- Alman Sanayi Odası'ndan Alman firmalara çağrı; Türkiye'de yatırıma devam, 3- Lukoil Başkanı'ndan Putin'e; Bu ülkede sinerji var Türkiye'de büyüyoruz haberine geniş yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin 16 Nisan'da milletimizden onay alması, Türkiye'nin ileri demokrasi yolculuğunda yeni bir başlangıcı simgeleyecek. 16 Nisan'da ülkemiz ve demokrasimiz için bir milat olmasını temenni ediyorum haberine yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan Sabah'a yazdı; 16 Nisan ileri demokrasi yolunda yeni başlangıç; Üniter Yapıyı ilelebet sürdüreceğiz" manşetini attı.

Sabah yazarlar kulübü Antalya'da; Ufukların efendisi Türkiye için evet, 

Başbakan Yıldırım; Eyalet maddesini ispat edin görevi bırakacağım,

MHP Lideri Bahçeli'den yalanlara sert tepki; Evet çifte su verilmiş çelik gibi olmuştur,

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 15 Nisan 2017 Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/04/8364420.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..