Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 16 Haziran Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 16 Haziran Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Ey ABD bu nasıl hukuk!, FETÖ'cü danışmandan emrin olur mesajı manşetlerine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 16 Haziran 2017 Cuma önemli olayları manşetlere taşıdı.

16 Haziran 2017 - 07:02

16 Haziran 2017 Cuma günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

16 Haziran sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  16 Haziran 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı Fatih Gürsul'ün ABD'deki FETÖ abisiyle kriptolu yazışmaları açığa çıktı haberine geniş yer veren gazete, "FETÖ'cü danışmandan emrin olur mesajı" manşetini attı.

Cumhurbaşkjanı Erdoğan, 12 koruması için tutuklama kararı veren ABD'ye sert tepki gösterdi. Bu nasıl bir yasadır, bu nasıl bir hukuktur? Bu korumalar beni korumayacaksa niçin ben bunları yanımda ABD'ye götürüyorum. Amerika'nın Hans'ı, George'u ile mi kendimi koruyacağım haberine yer veren gazete, "Ey ABD bu nasıl hukuk!" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Haziran 2017 Cuma Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..