Sabah Gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 16 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Mezar Taşındaki Hollanda Faşizmi manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 16 Mart 2017 Perşembe önemli olayları manşetlere taşıdı.

16 Mart 2017 - 06:35

 16 Mart 2017 Perşembe günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

16 Mart Perşembe gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

Rutte ve Wilders oy kaybetti: Hollanda seçimlerinde Türkiye düşmanları sandığa gömüldü, Bakan Kaya BM'de konuştu: Rotterdam skandalını BM''ye taşıdı, Özel çocuklara Anlı'dan sınıf,  Ozan Doğulu yine çapkınlıkta, Evet'çi vatandaşa CHP'li vekil dayağı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Hollanda'nın barbarlık sabıkası çok kabarık. BU ülkede polis işkencesiyle ölen Erzincanlı İhsan Gürz'üün mezar taşı her şeyi anlatıyor haberine yer verirken, "Mezar Taşındaki Hollanda Faşizmi" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk korkusu, İslam korkusu aldı başını gidiyor. Kendilerinden olmayan her şeyden korkuyorlar. hiçbir şeyleri kalmadığı için kendilerine sığınan mülteclerden bile korktular haberine yer veren gazete, "Avrupa kendi korkusunda boğulacak" başlığını attı.

 Başbakan Binali Yıldırım: Bu millet oynanmak istenen oyunu görüyor haberine yer verirken, "Türkiye Evet'le Avrupa'yı inletecek" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 16 Mart 2017 Çarşamba Gazetesi manşetleri

16 Mart 2017 Çarşamba Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..