Sabah Gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 17 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump görüşmesinde net konuştu; Bölgenin geleceğinde terörün yeri yok manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 17 Mayıs 2017 Çarşamba önemli olayları manşetlere taşıdı.

17 Mayıs 2017 - 06:57

17 Mayıs 2017 Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

17 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  17 Mayıs 2017 - İstanbul

- Finale son bilet, Caner verdiği her şeyi geri aldı, Gomez ve Almeida da dolandırılmış, Mutlu son için üç finalimiz kaldı, Kasımpaşa'yı eleyen Konya ilk finalist, Murat Yıldırım; İşler iyi dükkanı daha büyü yere taşıyoruz, fETÖ'cü hainler kıskıvrak, Başbakan Yıldırım; Almanya karar versin başlıklarıyla haberlere yer verdi.

 Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; YPG/PYD terör örgütünün hangi ülke tarafından olursa olsun muhatap alınması küresel düzeyde varılan mütabakata kesinlikle uygun değil haberine geniş yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan Trump görüşmesinde net konuştu; Bölgenin geleceğinde terörün yeri yok" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 17 Mayıs 2017 Çarşamba Sabah Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri