Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 18 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 18 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Çanakkalede dedeler 15 Temmuz'da torunlar manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 18 Mart 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

18 Mart 2017 - 07:30

 18 Mart 2017 Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

18 Mart Cumartesi gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Mart 2017 - İstanbul

1915 Çanakkale Köprüsü'nün temelleri atılıyor gün boyu canlı yayın,  Hocam size kupa yakışır, Dizi setinde vur patlasın çal oynasın, Sahnelerde milli ve yerliye dönüş başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Üç Çanakkale gazisinin 15 Temmuz'da gazi olan torunları 1915 ruhunun Türk milletinde nasıl yaşandığını cümle aleme gösterdi haberine geniş yer veren gazete, "Çanakkalede dedeler 15 Temmuz'da torunlar" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım: Gençlere güvenmeyen geleceğe güvenemez, Baykal'a öfke başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Mart 2017 Çarşamba Gazetesi manşetleri

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..