Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 18 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 18 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi zirvede Trump'a verdiği mesajları açıkladı: Suriye için kapımızı çalacaklar manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 18 Mayıs 2017 Perşembe önemli olayları manşetlere taşıdı.

18 Mayıs 2017 - 07:46

18 Mayıs 2017 Perşembe günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

18 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  18 Mayıs 2017 - İstanbul

- Gençlere büyük destek İş kurana 150 bin tl işgirene prim, Çocuk nikahsız doğsun istemedim, Kanarya kupada avlandı, Yeni Halisdemir'ler Suriye'de yetişecek, Japon prensesten aşkı için büyük fedakarlık, Eski eşininin evini bastı katliam yaptı; 3 ölü, İzmir susuzluk rezaletine teslim, FETÖ'nun siber çetesi deşifre oldu başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; Ben Suriye konusunda kapımızı çalacaklarına inanıyorum. Türkiye işin dışında tutulamaz dediği habere yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan tarihi zirvede Trump'a verdiği mesajları açıkladı: Suriye için kapımızı çalacaklar" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Mayıs 2017 Perşembe Sabah Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..