Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 18 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 18 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; "TSK'da FETÖ sızmalarına çifte süzgeç" manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 18 Temmuz 2017 Salı önemli olayları manşetlere taşıdı.

18 Temmuz 2017 - 07:56

18 Temmuz 2017 Salı günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

18 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  18 Temmuz 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, YAŞ'taki terfilerde, kripto FETÖ'cülerin TSK içinde yükselmesini önlemek için 2'li filtreleme uygulanacak haberine geniş yer verne gazete, "TSK'da FETÖ sızmalarına çifte süzgeç" manşetini attı.

Milli Güvenlik Kurulu toplantısında terörle mücadele ve Suriye'nin kuzeyindeki gelişmeler ele alındı haberine geniş yer veren gazete, "Terör devletine iznin vermeyeceğiz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 18 Temmuz 2017 Pazartesi Salı Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..