Sabah Gazetesi manşetleri 19 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 19 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün "Yüzyılın yağmuru" manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 19 Temmuz 2017 Çarşamba önemli olayları manşetlere taşıdı.

19 Temmuz 2017 - 07:56

19 Temmuz 2017 Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

19 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  19 Temmuz 2017 - İstanbul

abah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Temmuz ortasında İstanbul'u vuran yaz yağmuru tam anlamıyla kabusa döndü. Yağış son 106 yılın en yüksek 3. yaz yağış değeri olarak kaydedildi haberine geniş yer veren gazete, "Yüzyılın yağmuru" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplanan MGK'ya sunulan rapor FETÖ'ye vurulan darbeyi ortaya koydu haberine yer veren gazete, "FETÖ'nün çaldığı 48 Milyar Lira Millete Döndü" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 19 Temmuz 2017 Çarşamba Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..