Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 2 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 2 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Mevcut sistemden onlar da çok çekti manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 2 Mart 2017 Perşembe sabahı önemli olayları manşetlere taşıdı.

02 Mart 2017 - 06:36

2 Mart 2017 Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

2 Mart Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 1 Mart 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi 1 sayfasında bugün hangi önemli haberler var, anasayfasında gördüğü başlıklarında neler var? 

Fenerbahçe kupada moral arıyor, ATV'nin şubat zaferi, Kahraman başkan kadın dalgıcı kurtardı, 52 milyarlık kredi yapılandırıldı, Doğan'a zorla getirme kararı, Obama çiftinden kitap telifi rekoru, Bu katil sürülerini bölgeden söküp atalım, Darbeciden FETÖ itirafı başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Özal, Demirel, Türkeş, Çiller, Yazıcıoğlu... Hepsinin de en büyük arzusu çift başlılığı kaldırıp Türkiye'ye yeni sistemi getirmekti haberine yer veren gazete, "Mevcut sistemden onlar da çok çekti" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

2 Mart 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..