Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 2 Nisan 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 2 Nisan 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Diyarbakır kalbimiz kimse söküp atamaz manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 2 Nisan 2017 Pazar önemli olayları manşetlere taşıdı.

02 Nisan 2017 - 07:53

 2 Nisan 2017 Mart Pazar günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

2 Nisan Pazar gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Nisan 2017 - İstanbul

ATV Mart'ı da zirvede bitirdi, İngilizce yayın yapacak dünyadaki yeni sesimiz aNews yarın yayında, Kanarya Van Persie ile güldü, Sonay Dikkaya; Sadece oğlum, Mehmet Barlas; Türkiye'nin referandum tarihini yazdı, Güçlü irade krizsiz Türkiye başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır'dan seslendi; Barışın ve özgürlüklerin fedaileri biziz. Bundan sonra da böyle olacak haberine yer veren gazete, "Diyarbakır kalbimiz kimse söküp atamaz" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım Van'da konuştu: Herkes bilsin ki o Kandil sönecek haberine yer verirken, "Terör efendilerinin Kandil'ini söndüreceğiz" başlığıyla haberi okuyusucuna duyurdu.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 2 Nisan 2017 Pazar Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/04/6949708.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..