Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 20 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 20 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Kızıl elmamız sizlere emanet manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 20 Mayıs 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

20 Mayıs 2017 - 08:03

20 Mayıs 2017 Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

20 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  20 Mayıs 2017 - İstanbul

Önceliğimiz barış olmalı, Anne - Kızın gardirobu bile aynı, Fener'in bir adımı kaldı, İstihdam'da 35 yaş üstüne öncelik, PTT 60 bin kişiye iş sağlayacak, Yiğit Kirazcı; Hayat zorluk çıkardıkça ben uğraştım, Kolon kanserine karşı badem-ceviz, Tıpta bir ilk plastik kafatası nakli, TSK'nın sınır ötesi senaryoları tamam, Smzcü'ye FETÖ operasyonu başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan 19 Mayıs'ta gençlere seslendi; 2023 Türkiyesi'ni sizler için inşa ediyoruz. Bir sonraki Kızıl Elmamız olan 2053 Türkiyesi ise sizlere emanet haberine geniş yer veren gazete, "Kızıl elmamız sizlere emanet" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Mayıs 2017 Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..