Sabah Gazetesi manşetleri 20 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 20 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün "Reform Kabinesi" manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 20 Temmuz 2017 Perşembe önemli olayları manşetlere taşıdı.

20 Temmuz 2017 - 07:31

20 Temmuz 2017 Perşembe günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

20 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  20 Temmuz 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Bakanlar Kurulu'nda Türkiye'yi 20149 seçimlerine taşıyacak ve Cumhurbaşkanlığı sistemi için gerekli reformları hayata geçirecek değişim haberine geniş yer veren gazete, "Reform Kabinesi" manşetini attı.

ABD Dışişleri Bakanlığı'nın yayınladığı Terörizm 2016 Raporu'nda FETÖ'de yer aldı haberine yer veren gazete, "FETÖ ilk kez ABD'nin terör raporuna girdi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 20 Temmuz 2017 Perşembe Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..