Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 21 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 21 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; Türkiye ve AK Parti için tarihi randevu; 998 Gün sonra özlem bitiyor manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 21 Mayıs 2017 Pazar önemli olayları manşetlere taşıdı.

21 Mayıs 2017 - 07:34

21 Mayıs 2017 Pazar günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

21 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  21 Mayıs 2017 - İstanbul

Haydi Fenerbahçe tarih yaz, Beşiktaş Şampiyonluğa uçuyor, Kanatsız kuşlar gün sayıyor, İŞKUR 5 milyon kapı çalıp iş imkanı sundu, Ekonomik istikrar işadamını ihya etti, Gaziantep 27 yıl sonra küme düştü, Tektaşı erkek almalı,Emine Erdoğan'dan İstanbul'a tarifeli uçuş, Kültürü yok sayınca sıradanlık hakim oldu, FETÖ'cü Celal Kara adada beklemiş başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan bugünkü tarihi kongrede AK Parti Genel Başkanlığı'na dönüyor... Ve Türkiye için yepyeni bir dönem başlıyor haberine geniş yer veren gazete, "Türkiye ve AK Parti için tarihi randevu; 998 Gün sonra özlem bitiyor" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 21 Mayıs 2017 Pazar Sabah Gazetesi manşetleri

sabah manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..