Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 23 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 23 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan: Haydut muamelesi yapacağız manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 23 Mart 2017 Perşembe önemli olayları manşetlere taşıdı.

23 Mart 2017 - 07:01

 23 Mart 2017 Mart Perşembe günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

23 Mart Perşembe gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Mart 2017 - İstanbul

Tolgahan Sayışman'la evlenen Almeda Abazi: Balayı dönüşü adet yerini buldu, Cannes'daki MIPIM gayrimenkul fuarı'nda zirve: Sabah inşaat sektörünün devlerini bir araya getirdi, Kim ne kadar alacak Faruk Erdem yazdı, Memur emeklilerinin 30 yıl üstü ikramiyeleri ödenmeye başladı, Londra'da terör dehşeti, PYD'nin sniper ateşiyle kalleşlik, Dumanlı ve Öz'e Dink'ten yakalama, Darbeye destek İslam'a hakaret başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Avrupa'yı uyardı: Konu Türkiye olunca hemen maske takıyorsunuz. Biz de artık maske takanlara haydut muamelesi yapacağız haberine yer veren gazete, "Haydut muamelesi yapacağız" manşetini attı.

Başbakan Yıldırım: Kılıçdaroğlu kasıtlı olarak yalan söylüyor, "Kılıçdaroğlu yalanı meslek haline getirdi" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Mart 2017 Perşembe Gazetesi manşetleri

 

2017/03/7851677.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..