Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 23 Şubat 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Gelin tarihi reformda birleşelim manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 23 Şubat 2017 Perşembe sabahı önemli olayları manşetlere taşıdı.

23 Şubat 2017 - 06:49 - Güncelleme: 23 Şubat 2017 - 08:13

 23 Şubat 2017 Perşembe Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

23 Şubat Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 23 Şubat 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi 1 sayfasında bugün hangi önemli haberler var, anasayfasında gördüğü başlıklarında neler var? 

TOKİ'den emekliye 300 TL taksitle konut, Hande Yener: Demet Akalın'a gıcık oluyorum, Avrupa Ligi serüveni sona erdi: Fener yurda döndü, Beşiktaş ile Osmanlıspor tur için sahaya çıkıyor başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti, MHP, CHP ve HDP'ye gönül vermiş herkese sesleniyorum deyip şu çağrıyı yaptı: Huzurlu, İstikrarlı lider Türkiye için Evet: " Gelin tarihi reformda birleşelim" manşetini attı.

Küstah profesörden büyük terbiyesizlik, Terör söylemcileri siyasetten kazınacak, Darbeciler üç maymunu oynuyor başlıklarıyla haberlere 1. sayfadan yer verdi.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 23 Şubat 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

23 Şubat 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..