Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 24 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 24 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan: 16 Nisan'dan sonra AB'ye sürpriz var, CHP'nin referandum yalanları manşetlerine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 24 Mart 2017 Cuma önemli olayları manşetlere taşıdı.

24 Mart 2017 - 06:55

 24 Mart 2017 Mart Cuma günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

24 Mart Cuma gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Mart 2017 - İstanbul

Murat Yıldırım'ın eşi Cesur yenge İmane, TV'de yılların içinden geçti, Avrupa'nın kalbinde sansür skandalı, Eski AB komiseri Verheugen: Yasaklar Türk halkına hakarettir, F-16 pilotlarının çoğu FETÖ'cü çıktı, FETÖ'ye 3 büyük operasyon, Türkiye'de daha güvendeyim başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Kılıçdaroğlu'nun meydanlarda sıraladığı hezeyanlar tutmayınca algı operasyonu sokağa taşındı. CHP'nin hazırladığı broşürlerde yalanlar bir biri ardına sıralandı haberine yer veren gazete, "CHP'nin referandum yalanları" manşetini attı.

Beştepe'de Balkan federasyonu üyelerine konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan: Artık siyasi ilişkileri gözden geçirmeye ihtiyacımız olabilir. Bütün bu gündemi 16 Nisan belirleyecek. Referandumdan sonra çok sürprizlerle karşılaşabilirler haberine yer veren gazete, "16 Nisan'dan sonra AB'ye sürpriz var" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Mart 2017 Cuma Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/03/6555529.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..