Sabah Gazetesi manşetleri 24 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 24 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Almanya'da FETÖ'ye ilk isyan manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 24 Mayıs 2017 Çarşamba önemli olayları manşetlere taşıdı.

24 Mayıs 2017 - 07:01

24 Mayıs 2017 Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

24 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  24 Mayıs 2017 - İstanbul

Ünlülere nazar değdi, Gençlere istihdam garantili iş, her ile kariyer merkezi, FB'li Ozan'a kaçak araba sorgusu, Galhanoğlu'na düğün dayağı, Manchester saldırısını DEAŞ üstlendi, İşitme dili yazılımıyla Stanford'dan burs aldı, Kızım kaza değil cinayet kurbanı, Bahçeli; Millet adına teşekkür ediyorum başlıklarıyla haberlere geniş yer verdi.

Sabah Gazetesi ana sayfasında bugün; FETÖ'cü hainlere kucak açan Almanya'dan ilk kez sağduyulu bir ses yükseldi. Düsseldorf Belediye Başkanı Geisel Artık hamileri değilim dedi haberine yer veren gazete, "Almanya'da FETÖ'ye ilk isyan" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manchester'daki terör aldırısını şiddetle kınayarak İngiliz halkının acısını paylaşıyoruz dedi haberine yer veren gazete, "Teröre karşı yanınızdayız" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Mayıs 2017 Çarşamba Sabah Gazetesi manşetleri

sabah manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..