Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 24 Şubat 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 24 Şubat 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Almanya'dan büyük ayıp "Erdoğan'a yasak PKK'ya serbest" manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 24 Şubat 2017 Cuma önemli olayları manşetlere taşıdı.

24 Şubat 2017 - 06:48

 24 Şubat 2017 Cuma Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

24 Şubat Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 24 Şubat 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi 1 sayfasında bugün hangi önemli haberler var, anasayfasında gördüğü başlıklarında neler var? 

Sebze-meyve ye ömrün uzasın, Caner Erkin'den Asena'ya ağır suçlama, Avrupa'da da yüksek uçuyor, Osmanlıspor veda etti, Ekonomiye bahar geldi, Bir liderin tarihe damga vuran yolculuğu, Abdülhamid 2017 kafasıyla eleştirilemez, Turkuvaz baskınlarına 3'er kez müebbet, Tanap 2018'de gaza hazır, Pakisatan'da da FETÖ'ye kıskaç başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Terör örgütü PKK'nın mitingine izin veren Almanya'da, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın referandum mitingi için Yasaklansın kampanyası başlatıldı haberine geniş yer veren gazete, Almanya'dan büyük ayıp "Erdoğan'a yasak PKK'ya serbest" manşetini attı.

TSK Fırat Kalkanı harekatının  El Bab bölümünde de mutlu sona ulaştı haberine yer veren gazete, "El Bab tamam DEAŞ kaçıyor" başlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Şubat 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

24 Şubat 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..