Sabah Gazetesi manşetleri 24 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 24 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün "Cumhurbaşkanı Erdoğan Körfez krizine çözüm turunda İslam Alemine birlik mesajı verdi; Kardeş kavgasının kazananı olmaz" manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 24 Temmuz 2017 Pazartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

24 Temmuz 2017 - 07:54

24 Temmuz 2017 Pazartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

24 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  24 Temmuz 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez turunun ilk durağında Suudi Arabistan Kralı Selman  ile görüştü. Körfez krizinin bir an önce diyalogla çözülmesinin bölgenin yararına olacağını belirten Erdoğan, S.Arabistan 'ın bu sürece çok önemli katkı yapabileceğine işaret etti haberine geniş yer veren gazete, "Cumhurbaşkanı Erdoğan Körfez krizine çözüm turunda İslam Alemine birlik mesajı verdi; Kardeş kavgasının kazananı olmaz" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 24 Temmuz 2017 Pazartesi Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..