Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 25 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 25 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siyaset Baronlarının oyunlarını unutmadık manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 25 Mart 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

25 Mart 2017 - 06:44

 25 Mart 2017 Mart Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

25 Mart Cumartesi gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 25 Mart 2017 - İstanbul

Erdoğan'dan Ay Yıldızlılara destek, Cenk aver milliler, Koalisyonlu Türkiye dönemi: Köhne sistem hayatları kararttı, Güçlü Türkiye dönemi: Rüya hastanelerin üçüncüsü açıldı, Ayşe Hatun'un kızlar çetesi, Demet Şener ve İbrahim Kutluay duruşmasında gergin anlar, Güçsüz bir Türkiye istiyorlar, Teröre karşı kahramanlık gösterdiniz başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan: Medya patronlarının, siyaset baronlarının hükümet kurup yıktığı günler hatırlarımızdan çıkmadı haberine geniş yer veren gazete, "Siyaset Baronlarının oyunlarını unutmadık" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Mart 2017 Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/03/4065715.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..