Sabah Gazetesi manşetleri 25 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 25 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Montajcılık bu millete yakışmıyor manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 25 Mayıs 2017 Perşembe önemli olayları manşetlere taşıdı.

25 Mayıs 2017 - 06:47

25 Mayıs 2017 Perşembe günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

25 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  25 Mayıs 2017 - İstanbul

Hesaplama sistemi değiştiğinde Eski ve yeni emeklinin maaşı artacak, İşte Eylem'in yediği o tokat, Messi'nin 21 ay hapis cezası onaylandı, Başhekimi öldürdü intihar etti, Şişe patladı cam kırığı kör etti, İşadamının eşini bahçivan kurtardı, İngiltere'de OHAL'den daha sert önlemler, Sevdası Beşiktaş ve oyunculuk başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Cumhurbaşkanı TOBB Genel Kurulu'nda milli otomobil için  iş dünyasına seslendi. Montaj, Montaj, Montaj; Bu millete montajcılık hiç yakışmıyor haberine geniş yer veren gazete, "Montajcılık bu millete yakışmıyor" manşetini attı.

Bürokratik engeller yıkılacak, Yüksek faizle savaş sürecek, Kredi sıkıntıları çözülecek, KDV iadesinin önü açılacak, Her alanda destek verilecek, Kalkınma hamleleri sürecek başlıklarıyla, "İş dünyası moral buldu" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Mayıs 2017 Perşembe Sabah Gazetesi manşetleri

sabah manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..