Sabah Gazetesi manşetleri 25 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah Gazetesi manşetleri 25 Temmuz Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün "Huzur ve güvenin fotoğrafı" manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 25 Temmuz 2017 Salı önemli olayları manşetlere taşıdı.

25 Temmuz 2017 - 08:15

25 Temmuz 2017 Salı günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

25 Temmuz sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  25 Temmuz 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Yıllardır terör örgütü PKK'ya aktarılan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi kaynakları, kayyumla birlikte vatandaşa yönelince halkın ve çocukların yüzü güldü haberine geniş yer veren gazete, "Huzur ve güvenin fotoğrafı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Körfez gezisinin ardından, hava savunma sistemi ile ilgili net mesajlar verdi; "S-400'lere göre yol haritamızı belirliyoruz " manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 25 Temmuz 2017 Salı Gazetesi manşetleri

sabah gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..