Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 26 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 26 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan: Siyaset Baronlarının oyunlarını unutmadık manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 26 Mart 2017 Pazar önemli olayları manşetlere taşıdı.

26 Mart 2017 - 07:19

 26 Mart 2017 Mart Pazar günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

26 Mart Pazar gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Mart 2017 - İstanbul

Bayinizden istemeyi unutmayın neden evet?, Renaldö oğlumuzla gözlerimizle anlaştık, İş, aş, çocuk hepsi bu mutlu çatı altında, Birileri çalışır birileri de konuşur, Galatasaray kongresinde FETÖ skandalı, Alçaklıkta sınır tanımıyorlar, 15 Temmuz halk devrimi başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Başbakan Binali Yıldırım; CHP ve HDP sistemle ilgili hiçbir şey konuşmuyor haberine yer veren gazete, "İşleri güçleri yalan dolan" manşetini attı.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, Milyonların temsilcisi STK başkanlarından Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine tam destek: Kalıcı istikrar için evet diyoruz haberine yer veren gazete, "Türkiye'nin 5 büyük STK'sı kenetlendi Oyunlar bozulacak Türkiye kazanacak" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Milletin cebinden parasını çalan, haketmedikleri bir gücü kullanarak paralel iktidar kuranlar için 16 Nisan kabus oldu haberine yer veren gazete, "16 Nisan bize düğün onlara kabus" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Mart 2017 Pazar Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/03/1661951.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..