Sabah Gazetesi manşetleri 26 Şubat 2017 Pazar Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 26 Şubat 2017 Pazar Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün 140 karakterle yarım porsiyon aydın olu, Dilden değil gönülden evet manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 26 Şubat 2017 Pazar önemli olayları manşetlere taşıdı.

26 Şubat 2017 - 07:27

Hafta sonuna girildiğinde 26 Şubat 2017 Pazar Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

26 Şubat Sabah gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Şubat 2017 - İstanbul

Sabah gazetesi 1 sayfasında bugün hangi önemli haberler var, anasayfasında gördüğü başlıklarında neler var? 

Fırtına 1 puana razı oldu, TEOG deneme sınavı, Diyabetik pankreası onaran rejim, Oscar tahminleri, Gülmek bir halk gülüyorsa gülmektir, Medya dünyasını karıştıran İzzet Çapa: derdim üçkağıtçılarla başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Erdoğan'dan tehlikenin farkına varın uyarısı: "140 karakterle yarım porsiyon aydın olur" manşetiyle habere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında pazar sabahı, Başbakan Yıldırım AK Parti'nin referandum kampanyasını başlattı: Vatandaşlar sandıkta Bütün kalbimle evet diyerek mührü basacak haberine geniş yer veren gazete, "Dilden değil gönülden evet" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 26 Şubat 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

26 Şubat 2017 Sabah Gazetesi manşetleri

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..