Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 27 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün CHP'nin yalanı raporla çürütüldü manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 27 Mayıs 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

27 Mayıs 2017 - 09:19

Ramazan'ın ilk günü hafta sonu oruçla güne başlanırken, 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

27 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  27 Mayıs 2017 - İstanbul

Oruç sadece aç kalmak değildir, Erdoğan talimat verdi arena isimleri kalkıyor, Mahkemeden FETÖ elebaşısı vatandaşlıktan atılsın talebi, NBC FETÖ'nün karanlık okullarını gündeme getirdi, Bakan Bozdağ; 4 Binden fazla FETÖ'cü savcı Hakim atıldı, Elektriğe b yıl 5 milyar liralık yatırım yapılacak, Terör yuvalarına yavuzlar mührü, Atiye; Her şey anne karnında darbukayla başladı, Filenin Demir Yumruğu Neslihan Galatasaray'da başlıklarıyla haberlere geniş yer verildi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, TBMM Komisyonu'nun 15 Temmuz raporu açıklandı; Darbe girişimi kesinlikle FETÖ işi. Kontrollü demek 80 mi,lyonu aptal yerine koymaktır haberine yer veren gazete, "CHP'nin yalanı raporla çürütüldü" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; AB Liderleri Tusk ve Juncker ile üyelik sürecine yeni bir ivme kazandırılması konusunda olumlu bir görüşme yaptık haberine yer veren gazete, "AB ile yeni bir süreci başlatalım" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 27 Mayıs 2017 Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..