Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 28 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 28 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Gençler tankların önündeydi sen kaçıyordun manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 28 Mart 2017 Salı önemli olayları manşetlere taşıdı.

28 Mart 2017 - 06:49

 28 Mart 2017 Mart Salı günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

28 Mart Pazartesi gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Mart 2017 - İstanbul

Gelecek adına umut verdiler, Ece gün sayıyor, Hızır örgüte savaş açıyor, Kim milyoner olmak ister? Yarışmada uzun bir aradan sonra 250 bin liralık soru açıldı, Yılın basın fotoğrafları yarışması; Sabah foto muhabirleri Kutup Dalgakıran ve Oğuz Yörük'e ödül, Özgürlüğümüze de saldırdılar, Hastalar cenazeler rehin alınıyordu, Güneydoğu'nun boğaz köprüsü, İstikrar Türkiye'yi yeni ufuklara taşıyacak başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Başbakan Yıldırım; Biz kampanya yapıyoruz, anketlerle ilgilenmiyoruz haberine yer veren gazete, "Kritik durum yok Evet rahat çıkacak" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Sabah gazetesi anasayfasında bugün, Cumhurbaşkanı Erdoğan; 15 Temmuz gecesi tankların F-16'ların karşısında yılmayan gençler vardı. Ama sen neredeydin Kılıçdaroğlu? haberine geniş yer veren gazete, "Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Gençler tankların önündeydi sen kaçıyordun" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Mart 2017 Salı Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/03/1840881.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..