Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 28 Mayıs 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 28 Mayıs 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün FETÖ'cü Hakim ve Savcılar için özel büro manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 28 Mayıs 2017 Pazar önemli olayları manşetlere taşıdı.

28 Mayıs 2017 - 10:41

28 Mayıs 2017 Pazar günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

28 Mayıs sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  28 Mayıs 2017 - İstanbul

Zirvedeki aşk ve Mavi'ye 4 ödül, Kadıköy'de kazanan yok, Başakşehir 90'da güldü, Galatasaray Arena ismini değiştirdi, Kendimizi en çok hesaba çekeceğimizzaman, Nihatr Hatipoğlu i,le iftar ve sahur, Erkeğin tabiatında maçoluk var, Yeni sisteme yteni vizyon, Yeni MKYK yarın toplanıyor, Erdoğan Putin'le Suriye'yi görüştü, FETÖ molla akademisi kurmuş, Myanmar imamı iade edildi başlıklarıyla haberlere yer verildi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bugün, İstanbul Başsavcılığı bünyesinde kurulan büro, FETÖ'cü 162 hakim -savcı ile 29 vali-kaymakam hakkında dava açtı haberine yer veren gazete, "FETÖ'cü Hakim ve Savcılar için özel büro" manşetini attı.

Şehit yakınları ile iftar yemeğinde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şehitlerimi,zin tek bir nefesi boşa gitmemeli" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 28 Mayıs 2017 Pazar Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..