Reklamı Geç
Sabah Gazetesi manşetleri 29 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah Gazetesi manşetleri 29 Mart 2017 Gazeteler - Sabah oku

Sabah gazetesi bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan; 18 Madde için 180 yalan uyguruyorlar, Elimde sadece vatanım kaldı manşetlerine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 29 Mart 2017 Çarşamba önemli olayları manşetlere taşıdı.

29 Mart 2017 - 06:43

 29 Mart 2017 Mart Çarşamba günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

29 Mart Çarşamba gazetesi manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Mart 2017 - İstanbul

Ağlatan bölüm zirvede, Usta oyuncu Osman Alkaş; İstikrar için birlik zamanı,Almanya'dan FETÖ ihaneti, FETÖ'ye nefes aldırılmıyor; Gizlice toplanan kripto FETÖ'cüler yakalandı, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek; İhracın nedeni terör örgütü bağlantısı, Kıvılcım suçsuz sorumlu benim, Kızılordu'nun ilk durağı İstanbul, Eski Türkiye'den bir dram; SSK hastanesinden evlat kurtarma, 15 Temmuz'da bir şehidi bir gazisi olan aile; Tabii ki evet... Hainlerle aynı safta olmayız başlıklarıyla haberlere yer verdi.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Evlatlık oğlu 15 Temmuz'da şehit olan Sakine ana: Osmanım vatan uğruna can verdi. Ben de vatan için 16 Nisan'da evet oyu vereceğim haberine yer veren gazete; "Elimde sadece vatanım kaldı" manşetini attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan; Samsun'da konuştu: Öyle bir yalan cephesi var ki, 14 yıllık başarılarımızı gölgelemek istiyor haberine yer veren gazete, "18 Madde için 180 yalan uyguruyorlar" başlığıyla haberi okuyucusuna duyurdu.

Başbakan Yıldırım; Kılıçdaroğlu ayaküstü 40 yalan söylüyor. Gün görmemiş yalanlar var bunda haberine yer veren gazete, "Gün görmemiş yalanları var" başşlığını attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 29 Mart 2017 Çarşamba Sabah Gazetesi manşetleri

 

2017/03/2599712.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..