Sabah Gazetesi manşetleri 3 Haziran 2017 Sabah gazete oku -...

Sabah Gazetesi manşetleri 3 Haziran 2017 Sabah gazete oku - Gazeteler

Sabah gazetesi bugün Şehit Tümgeneral Aydın'ın Mehmetçiğe vasiyeti; Son terörist temizleninceye kadar KATO'dayız manşetine ve diğer haberlere geniş yer verirken, gündeme dair önemli açıklamalarını haberlerinde hangi manşetlere geniş yer ayırdı. Sabah gazetesi 1 sayfasında 3 Haziran 2017 Cumartesi önemli olayları manşetlere taşıdı.

03 Haziran 2017 - 06:49

Haftasonuna girilirken 3 Haziran 2017 Cumartesi günü Sabah gazetesi haberleri ve  gündeme dair diğer önemli gelişmeler Sabah gazetesi manşetlerine böyle yansıdı. Yeni günün gazete manşetleri, Sabah gazetesinde bu sabah hangi başlıklar atıldı... Gazete manşetleri bu sabah 

3 Haziran sabahı gazete manşetlerini, gazete başlıklarını, Sabah gazetesi haberlerini ve diğer gazeteleri buradan takip edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi -  3 Haziran 2017 - İstanbul

Şampiyon Beşiktaş kupasını alıyor, Yeniden yapılandırma kampasamında rekor tahsilat: 23 Milyar TL, Rusya'dan domatese kısmi izin, Hesap gününe hazır ol, Nükhet Duru; Görevim insanlara neşe vermek, Murat Yıldırım; Tuğba öğretmene verdiği sözü tuttu, Mehmet için yaprak dolması seferberliği, FETÖ'cü binbir surat tutuklandı, Kumpas mağduru iki subay PKK mağduru, ABD'den YPG'ye 70 tır dolusu silah başlıklarıyla haberlere geniş yer veridli.

Sabah gazetesi ana sayfasında bu sabah, Şehadetiyle Türkiye'yi ağlatan Aydoğan Paşa'nın birliğine son konuşması; Öyle bir kahramanlık destanı yazmalıyız ki... haberine yer veren gazete, "Şehit Tümgeneral Aydın'ın Mehmetçiğe vasiyeti; Son terörist temizleninceye kadar KATO'dayız" manşetini attı.

Günün diğer gazeteleri, gazete başlıklarını, gazetelerin birinci sayfalarını okumak için buraya bakabilirsiniz.

Gazete Manşetleri oku!

İşte 3 Haziran 2017 Cumartesi Sabah Gazetesi manşetleri

sabah

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..